Święto sportu na Stadionie Narodowym

23 tysiące ludzi na trybunach, prawie 1,7 miliona przed telewizorami – to liczby LOTTO 5.Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej. Kiedy rok temu pojawił się pomysł organizacji Memoriału na Stadionie Narodowym, wydawało się to wyzwaniem, z którym trudno sobie poradzić, gdyż ułożenie w tej konfiguracji bieżni, rzutni i skoczni to przedsięwzięcie niezwykle rzadkie na skalę światową. Udało się dzięki współpracy organizatorów, sponsorów, Stadionu Narodowego oraz firm, które udostępniły lekkoatletyczne wyposażenie obiektu.
Więcej »

Zakwalifikowani sportowcy

1. Katarzyna Jastrzębska - akrobatyka sportowa
2. Maciej Filipiak - piłka nozna
3. Nadia Kostiuczyk - badminton
4. Jakub Chebda - judo
5. Michał Kacer - pięciobój nowoczesny
6. Bogna Jóźwiak - szermierka
7. Jakub Bonisławski – piłka ręczna
8. Agata Wróbel – podnoszenie ciężarów
9. Łukasz Chyła - lekka atletyka
10. Patrycja Schiwon - piłka ręczna
11. Ewelina Kwapisz - kicboxing
12. Artur Noga - lekka atletyka
13. Krzysztof Szalecki – lekka atletyka
14. Rafał Borowik – lekka atletyka
15. Piotr Florczak – piłka ręczna
16. Mariusz Wróbel – szermierka
17. Kamil Kłopocki - piłka nożna
18. Kamil Zawada - piłka ręczna
19. Rafał Buszek - siatkówka
20. Dorota Strzelczyk - piłka nożna
21. Tomasz Zaremba - piłka ręczna
22. Tomasz Kowalski - judo
23. Agata Ozdoba - judo
24. Grzegorz Dominik - szermierka
25. Wioletta Potepa - lekkoatletyka
26. Agnieszka Kolasa - lekkoatletyka
27. Wojciech Kondratowicz - lekkoatletyka
28. Ryszard Miodoński - piłka ręczna
29. Krystian Bondarenko - piłka nożna
30. Szymon Skowron - pilka nożna
31. Paweł Wysocki - piłka nożna
32. Michał Andreszkowski - pilka nożna
33. Roberto Milano - szermierka
34. Przemysław Żmich - pilka nożna
35. Adam Kruczek - piłka nożna
36. Artur Kaczmarczyk - piłka nożna
37. Justyna Warchulska - siatkówka
38. Andrzej Ganc - trójbój siłowy
39. Michał Pluta - lekkoatletyka
40. Paweł Hałaczkiewicz – pływanie
41. Marek Stróżek - judo
42. Anna Porwoł - judo
43. Izabela Żeleźniak - lekkoatletyka
44. Łukasz Wrzeszczyński - kulturystyka
45. Jagoda Wieczorek - siatkówka
46. Mateusz Kowalczyk - piłka nożna 
47. Marcin Markuszewski - piłka ręczna 
48. Justyna Świerczyńska - lekkoatletyka 
49. Bartłomiej Wierzbicki - piłka nożna 
50. Tomasz Każmierkiewicz - pilka ręczna
51. Mariola Nadaj - piłka nożna
52. Ewa Skrzyńska - lekkoatletyka 
53. Jolanta Broda - piłka nożna  
54. Agnieszka Zaucha - pilka ręczna 
55. Anna Nagadowska - siatkówka 
56. Wojciech Delimata - lekkoatletyka 
57. Dennis Bauwens - lekkoatletyka 
58. Marta Habarta - judo 
59. Małgorzata Zadura - lekkoatletyka   
60. Michał Dudziuk - short track
61. Jerzy Kowalski - wioślarstwo 
62. Marcin Przybył - lekkoatletyka 
63. Rafał Skubisz - piłka nożna
64. Bartosz Rożnowski - lekkoatletyka 
65. Arkadiusz Kot - piłka nożna
66. Piotr Żurawel - piłka nożna
67. Marcin Ławreszuk - lekkoatletyka 
68. Michał Chwiszczuk - piłka nożna
69. Joanna Wiśniewska - lekkoatletyka
70. Łukasz Kozak - piłka nożna
71. Bartosz Zdanowski - piłka nożna
72. Józef Macyra - kolarstwo
73. Paweł Kolec - siatkówka 
74. Maciej Poganowski - lekkoatletyka
75. Izabela Giza - koszykówka
76. Anna Gembicka - lekkoatletyka 
77. Artur Sarna - lekkoatletyka
78. Karolina Mor - lekkoatletyka
79. Maciej Miszkin - boks
80. Mateusz Frąszczak - piłka ręczna
81. Paweł Adamczyk- lekkatletyka
82. Iga Wołejko - karate
83. Dariusz Kawczyński - piłka ręczna
84. Iwona Winnicka - koszykówka
85. Paweł Stefański - piłka nożna
86. Paweł Mirzojew - podnoszenie ciężarów
87. Marek Stiller - piłka nożna

88. Kamil Wowoczny - piłka nożna
89. Tomasz Chwastek - alpinizm
90. Adam Czerwiński - lekkoatletyka
91. Małgorzata Kozaczuk - szermierka
92. Bartosz Miszchle - siatkówka
93. Paweł Rakoczy - lekkoatletyka
94. Mateusz Stefaniec - lekkoatletyka
95. Jarosław Suski - piłka ręczna
95. Mateusz Zabuski - piłka nożna
96. Damian Leszczyński - piłka nożna
97. Kamila Barwin - lekkoatletyka
98. Andrzej Wściubiak - piłka nożna
99. Arleta Aleksandrowicz - pływanie
100. Dagmara Jarczyńska - lekkoatletyka
101. Maja Kolasa - siatkówka
102. Agata Jackiewicz - taekwondo
103. Jakub Lipka - piłka nożna
104. Artur Leszczyński - lekkoatletyka
105. Jakub Tobar - piłka nożna
106. Jarosław Skrzypiński - piłka nożna
107. Paweł Kadłubowski - trójbój siłowy
108. Justyna Borzyszkowska - piłka ręczna
109. Katarzyna Senkbail - piłka nożna
110. Mateusz Chmieliński - lekkoatletyka
111. Dariusz Senk - boks
112. Przemysław Cyranka - lekkoatletyka
113. Anna Pacholska - lekkoatletyka
114. Karolina Kmin - piłka ręczna



 

Więcej »
Szanowni Państwo

Możecie pomóc młodym sportowcom w ich powrocie do sportu przekazując darowiznę na konto:

Fundacja Kamili Skolimowskiej
Ul. Szaserów 69/71 lok.41
04-311 Warszawa
Telefony:
501 053 757 - Robert Skolimowski – prezes zarządu
501 269 291 – Marcin Rosengarten – członek zarządu
e-mail: medalkamili@op.pl
NIP: 113 282 16 68
REGON: 142 723 576
KRS: 0000373215

Konto bankowe:
BANK PEKAO S.A.
06 1240 1040 1111 0010 3703 5537
SWIFT: PKOP PL PW
 
Weź udział w LICYTACJI i pomóż SPORTOWCOM !!!
 
 
Zapraszamy również na nasz profil:
 
 



Dziękujemy za Twoje wsparcie!


Złoty medal igrzysk olimpijskich w Sydney, który w rzucie młotem zdobyła Kamila Skolimowska, wystawiony zostanie na licytację - zadecydowali rodzice zmarłej 18 lutego lekkoatletki, Teresa i Robert Skolimowscy.
Regulamin »      Pobierz formularz »
Więcej »

Materiał filmowy TVP1

Autora wiersza: Katarzyna Deberny (Szotyńska)